47 Comments
 1. Redlytning says

  RRINI NE SHTEPI DJEM MOS DILNI DHE MOS HARRONI ME LUJT MINECRAFT DHE MI KQYR VIDEOT !!!!

 2. F1SN1K YT says

  Prej nga je

 3. Game world says

  O redlyting pse spo bon video

 4. Arsilda Duro says

  luaj ice scream 3

 5. Gisel Tarushi says

  King je si do ta pelqejne jutubin je baba I maincraftit

 6. Adhurim Krasniqi says

  Red ma hanksh karin pse nuk po ban video se ta hakoj kanalin bane ni video ose te shkoi kanali mut fuck

 7. Leorasrama Leorasrama says

  Red kur do fillojsh episodin e ri te korona virusit ??

 8. Lil Mici says

  Je jutuberi me I mir shqiptar ??

 9. _Gaming_Shqip_ 199 says

  I ke harru egg wars bed wars minigame te ndryshme luj ma shpesh plss

 10. Erti Islami says

  Nje je ma i muri

 11. KASTRIOT MEHMETI TV says

  4:31 ik se korona po qfar umfal leshi po therrja me dy kèmbet se po ta ngje koronem hahaha

 12. MARIO DHIMITRI says

  Bej me shum video

 13. Etnik Lumi says

  Redly a me tregoni perse te dua shum in veq vazhdo

 14. Uesli Laze says

  Bej video

 15. Bjorni Oshafi says

  Pershendetje! Nese je i interesuar per editime videosh profesionale me kontakto ne bjornioshafi171@gmail.com

 16. Artizzy says

  Redi si e ke a me ban add ne minecraft emrin e kam Artbosi

 17. Vio Gaming says

  bo ni video tu luftu me dragoin

 18. Vio Gaming says

  o red na kthe pergjigjje te pakten

 19. Igballe Spahiu says

  Like por redyn

 20. Igballe Spahiu says

  Shumir i bon vidjot

 21. ABI /// says

  https://youtu.be/46m-Nto6QkE

 22. Negativ says

  Redlytning veq po du me dit aje mir bro se shum merak po mbon ??

 23. MELIODAS PUBGM says

  Shef super skgj gjo qe je vonu hajde pim i kafe ta paguj un ????✌Brv plako kshu vazhdo

 24. Sami Altin says

  O redylting a munesh nqof se me qit video kontrol qant dhe vnoyi atine ilekci se mundet te pase corona virus te lutem qite ket video

 25. fabio balla says

  hith një vidjo

 26. All Games says

  Të lutem red bëj prap video .

 27. Flora Spahillari says

  Oh birr came here sub

 28. Flora Spahillari says

  Oh birr corona

 29. Olti gaming says

  bo vidjo

 30. Muhamed Shahini says

  O red bo video

 31. Leda 1983 says

  je me i miri te lutna shot out

 32. SCARY TEAM says

  WE MISS YOU REDLYTNING PLEASE BACK???

 33. Muhamed Dibrani says

  O RED NA BO NAJ VIDE ME #FF ME FACE CAM PO SE DITE SHA ËSHTË FF ËSHYË FREE FIRE GATI SI PUBG

 34. leuart mjeku says

  king je veq vashto

 35. video lojra filma daniel kolila says

  Tije mo I miri ne bot mer me shum lajk je mo I miri ne bot

 36. Mevlan Ferati says

  Bo ni video me pubg mobile

 37. GG BOY says

  pse nuk xjer viedo

 38. Bleart Baftiu says

  Po vadha on jam to nejt nshpi edhe i shalla bohesh biljoneri me subrice❤️????❤️❤️❤️?

 39. S1H P'T says

  Pse sje tu bo video akoma ke 3 muaj qe sben video

 40. Albania forever says

  Nisja me video o bro

 41. emiljano 666 says

  redlynig edhe ti e le yutuben

 42. Enis's studio SHQIP TV says

  pershendetje e njifni lojen e re minecraft earth?

 43. BTS BTS says

  Une jame bts un kendoj dhe krcej

 44. Luan Hasani says

  Youtuberi me i mir ne minecraft vetem vazhdo me video

 45. BETA says

  Plzt rikthehu me video

 46. ZariTv says

  Qit video se ke 3 muaj pa bere video

 47. ZariTv says

  O mret

Leave A Reply

Your email address will not be published.